Prisma tööpakkumine võib muuta sinu elu!

Oma kogemusi jagab Prisma tiimijuht Iris:

“Paljudel meist on teinekord tekkinud tunne, et sein on ees ning elu vajab mingit kardinaalset muutust. Minagi olen üks neist paljudest inimestest.

Olin pool aastat eneseotsinguil ehk sisuliselt töötu, mõeldes, mida ette võtta ja mis mu ellu sisu tagasi tooks. Selleks päästvaks õlekõrreks osutus Prisma-Trainee programm. Juba ainuüksi kuulutuse nägemine tõi äratundmisrõõmu, et just seda ma olengi otsinud ja vajan. Ääremärkusena olgu öeldud, et ma ei ole kunagi kaubanduses töötanud ega ka kunagi sisuliselt mõelnud sellele, kust kaup poodi jõuab ja riiulile satub. Seega hüppasin pea ees vette, uskudes iseendasse, et oskan ujuda krooli, konna, koera ja ka selili ning seda kõike üheaegselt. Kandideerimine polnud üldse raske, kõik sujus ja ma tundsin, et olen õigel teel. Ja siis saabus esimene tööpäev. Ning juba sel esimesel päeval sain ma aru, et Prismas töötades peab sul olema tasakaalukust ja arukust mõista teist poolt, päikeseline hing ning mis kõige tähtsam, oskus töötada mitmel rindel korraga ja haarata kõike lennult. Töötempo on kiire ning ainult ise positiivselt aktiivne olles suudad saavutada ka esialgu võimatuna näivaid eesmärke ja lahendada esilekerkivaid probleeme. See on põnev teekond ühte kõige mitmekesisemasse ja põnevamasse sektorisse. Kui sa juba oled selles sektoris ning oled oma sära kaotamas, siis mõtle ainuüksi sellele, kui palju sõltub sinust igapäevaselt. Et kui sind täna ei motiveeri väga midagi, siis mõtle sellele, et ma ei oleks saanud riiulilt endale vajalikku kaupa tol päeval ja umbes sama hull oleks ka kassas tasumise võimaluse puudumine. Aga sina ju teed selle võimalikuks, seega naerata nüüd iseendale, tee endale ka pai ja tee seda iga päev alates tänasest! Ja kui sa juba naeratad, ent ikka tunned, et midagi on elust justkui väga puudu, siis liitu Trainee-programmiga. Ma luban sulle, et see on elumuutev kogemus. Trainee-programmi eesmärk on anda ülevaade Prisma väärtuste, struktuuri ja ettevõtte kultuuri kohta, protseduuride ja eesmärkide kohta – kõik, mis teeb Prismast selle, mis ta täna on ja kuhu veel arenemas.

Programmi täiendab pidev juhtimine mentori poolt, ägedad projektid ja spetsiaalselt selleks loodud teooriapäevad. Mida aeg edasi, seda enam areneb sinu arusaam Prismast ning kaubandusest ja sulle antakse võimalus oma vastutust kasvatada, kui sa vaid ise selleks valmis oled. Minu pikaajaline eesmärk on viia oma teadmised sellise juhtimistasemeni ning õppida ettevõttest nii palju kui võimalik, et ideaaljuhul ja võimaluse korral kolida mõne Prisma uuenenud strateegia raames avatava kaupluse ninameheks. Lahendada probleeme väljakutseid esitavas keskkonnas, saades näpunäiteid ja teadmisi sind ümbritsevatelt tarkadelt ja kogenud inimestelt, see on võimalus kujundada oma tulevikku koos Prismaga.

Lõppkokkuvõttes on mul kohustusi olnud lugematul arvul ning ükski päev ei sarnane mitte kunagi eelmisele. Minu jaoks on see ainult üks suur pluss. Mulle meeldib ka see, et ma ei istu terve päev laua taga. Jäänud on veel küsimus, kuidas iga päev veelgi efektiivsemalt oma aega hallata ning nii isiklikul kui professionaalsel tasemel edasi areneda, et Prisma oleks koht, kust igaüks saab riiulilt vajaliku toote ning kassapidaja võtab alati naeratades raha vastu. Võta see väljakutse vastu, tule Prisma- Trainee programmi ning muuda oma elu ja maailma!”

Vaata Prisma tööpakkumisi ja kandideeri, sinust võib saada järgmine tiimijuht!

Share on social media

Töö Prismas sobib igaühele ja kandideerimine on lihtne

Prisma on teinud tööle kandideerimise lihtsamast lihtsamaks. Avalduse saatmise ja vestlusvooru …

Loe edasi

Öötöö Prismas on võimalus, mitte kohustus

Mitmed Prismad on avatud kogu ööpäeva vältel, mis tähendab, et Prismas …

Loe edasi