Koolipingist Prismasse tööle ja kiire areng tiimijuhiks

Konstantin kandideeris Prismasse tööle keskkooli viimases klassis, soovides töötada õhtuti ja nädalavahetustel.

Rõõmsa üllatusena võeti temaga ühendust juba järgmisel päeva ning pakuti võimalust töötada paindliku graafikuga.
Esiotsa piima- ja puuviljaosakonnas kaupa välja pannud

Konstantin lõpetas keskkooli heade hinnetega ning vähem kui 10 kuud peale tööle asumist tehti vahepeal juba vanemmüüjaks saanud Konstantinile ettepanek võtta rohkem vastutust
ning asuda tiimijuhi ametikohale. Nüüd koordineerib tiimijuht Konstantin 5-6 inimese tööd, vastutades Rocca al Mare puu- ja köögiviljaosakonna kauba tellimise ja väljapaneku eest.

Kuigi teinekord tundub, et tööd on rohkem, kui ära teha jõuab, rõõmustavad Konstantini heatahtlikud ja abivalmis kolleegid, kellega koos saavad kõik ülesanded tehtud. Igapäevatöö täienduseks pakub Prisma lisaõpet ning täienduskoolitusi ning nendest tulenevat palgatõusu, innukamatele ka arenguvõimalusi erinevatel ametikohtadel teistes Eestis asuvates üksustes.

Prismas töötamise oluliseks lisahüveks on omatöötajatele pakutavad soodustused nii nii poes, peol kui trennis käimiseks. Nii saavad Prisma töötajad soodustusi Prisma püsivalt soodsate hindadega kauplustes, kontserni kuuluva Original Sokos Hotel Viru restoranides ja ööklubides ning erinevates spordiklubides.

Kuigi Konstantin peab plaani peatselt haridusteed jätkata, on turvaline teada, et Prismas jätkates jaguks tal tööd ja arenguvõimalusi küllaga, sest lähiaastatel üha uusi poode avada plaaniv Prisma on valmis panustama igasse töötajasse, kes ise selleks valmis on.

Tutvu meie tuletööle.ee värbamislehel Prisma tööpakkumistega lähemalt ja sul on ka võimalus tulla oma karjääri mitmekesistama, ennast ja Prismat arendama.

Share on social media

Töö Prismas on paindlik ja arendav

Vaheldusrikas ja paindlik töökeskkond muutub aasta-aastalt järjest olulisemaks. Prisma pakub töötajatele …

Loe edasi

Prisma tööpakkumine võib muuta sinu elu!

Oma kogemusi jagab Prisma tiimijuht Iris: “Paljudel meist on teinekord tekkinud …

Loe edasi