Tule Prismasse tööle

Prisma on rahvusvaheline toidu- ja tööstuskaupade jaekett, mille kauplused on nagu kaubamajad – klient saab siit kõik eluks vajaliku ja veel püsivalt soodsate hindadega! Meil on avar ostukeskkond, 24h avatud kauplused, püsivalt soodsad hinnad ja eriline tootevalik.

Täna töötab Prisma Peremarket ASis pea 800 inimest, kellest paljud on töötanud meil üle 5 aasta. Prismal on Tallinnas viis suurt hüpermarketit ja supermarketid Vanalinnas, Linnamäel ja Tiskres. Tartus on kaks ja Narvas üks suur Prisma hüpermarket ning lähiaastatel on plaan poode veel avada!

Tule ka prismalaseks, et saaksime üheskoos Eesti inimeste elu paremaks muuta!

Tutvu vabade töökohtadega

Miks on Prismas äge töötada?

Meil on hea töökeskkonda ja arenguvõimalused, Skandinaavialik töökultuur ja lahe seltskond. Paindlik töögraafik ja mõnusad boonused ootavad sind!

 • Arenguvõimalused

  Meil saab teha kiiret karjääri! Meie juures saad vastavalt oma oskuste arendamisele ka oma palka suurendada.

 • Püsiv ostusoodustus

  Prisma töötajad ostavad alati soodsamalt!

 • Tervise hoidmise võimalused

  Prismal on töötajatele väga mitmekülgne terviseedenduse programm!

 • Paindlikus

  Võimalus on töötada nii täisajaga, kui lühemates vahetustes, ka näiteks kooli kõrvalt.

 • Tasuta keeleõpe

  Korraldame tööajast vajadusel eesti, vene, inglise ja soome keeletunde!

Miks sa peaksid just Prismas töötama?

Prismas töötades saad tuttavaks kaubandusega, mis annab väga hea kogemuse kogu karjääriks. Töö Prismas on vaheldusrikas, kolleegid toredad ja töögraafik paindlik. Lisaks saab soovi korral oma karjääri mitmekesistada erinevates ametites nii kaupluses kui ka tugiüksuses.

Prisma hoolib oma töötajatest ja jälgib pidevalt, et kõigil siin töötavatel aga ka Prismasse kandideerivatel inimestel oleks võrdsed võimalused meile tööle tulla. Mitmekesisus on meie töökollektiivi iseloomustamiseks väga sobiv sõna, kuna meie hulgas on nii noori kui vanemaid, nii naisi kui mehi, nii kogenuid, kui ka alles karjääri alustavaid inimesi. Prismas töötab inimesi üle 10 erinevast riigist ja kultuurist – oleme oma töötajate üle uhked, sest erinevused rikastavad meid kõiki!

Töö Prismas on paindlik ja arendav

Vaheldusrikas ja paindlik töökeskkond muutub aasta-aastalt järjest olulisemaks. Prisma pakub töötajatele …

Loe edasi

Prisma tööpakkumine võib muuta sinu elu!

Oma kogemusi jagab Prisma tiimijuht Iris: “Paljudel meist on teinekord tekkinud …

Loe edasi

Prisma kaupluse töökohtade ametikirjeldused

 • Müüja-kassiir
  Müüja-kassiiri tööülesanne Prismas on osata kaupluses kõiki lihtsamaid teeninduse ja kaupadega seonduvaid töid. Müüja- kassiirid töötavad nii kassas kui müügisaalis aidates Prisma kliente nii kaupade leidmisel kui ka vastutades müügisaali korrasoleku eest, pannes kaupa välja ja jälgides ka kaupade saadavust ning kadu. Prisma müüja-kassiiri töö on lihtne, tempokas ja hea viis kaubanduse tundmaõppimiseks!
 • Tiimijuht
  Tiimijuhi töö on oma osakonna töö koordineerimine ja selle töö tulemuste eest vastutamine. Peale kõigi tavapäraste tööprotsesside valdamist, jälgib ja analüüsib tiimijuht ka vajalikke tulemusraporteid, korrigeerib vajadusel kaupade saldosid, kontrollib ja analüüsib sortimendi teostust ja kaupade saadavust, lahendab pretensioone, tagab uute töötajate väljaõppe ning teostab pidevalt kaupade kvaliteedi kontrolli. Prisma tiimijuhi töö on põnev, vaheldusrikas ja annab palju arenemisvõimalusi!
 • ePrisma komplekteerija
  ePrisma komplekteerija tööks on Prisma e-poe tellimuste komplekteerimine, pakendamine, markeerimine ja väljastamine. Komplekteerija on teenindaja, kes suhtleb klientide ja kulleritega, et lahendada tellimustega seotud küsimusi. E-poe töös on peamiseks töövahendiks tahvelarvuti ja eelduseks hea suhtlemisoskus, täpsus ja kiirus asjaajamisel. ePrisma komplekteerija töötab vajadusel ja peale oskustaseme tõstmist ka kaupluse müügisaalis ja kassas. Võimalusel abistab komplekteerija kauplust klienditeeninduses ja toodete väljapanekuid tehes.
 • Foodmarket teenindaja
  Foodmarket on Prisma lahtise toidu lett, kust lisaks kohapeal valmistatud pitsadele ja suitsukalale leiab rikkaliku valiku värsket kala ja liha, valmistoitu, tapasid ja grilltooteid. Foodmarket teenindaja on tähelepanelik, positiivne, julge, naudib suhtlemist ja tunneb müügilolevaid tooteid niihästi, et oskab neid klientidele tutvustada ja soovitada. Teenindaja aitab oma tööga kasvatada Foodmarketi toodete müüki. Vajadusel töötab Foodmarket teenindaja nii kassas kui müügisaalis pannes kaupa välja ja hoolitsedes müügisaali korrasoleku eest.

Korduma kippuvad küsimused

Siin on enamlevinud küsimused, mis võivad Prismasse kandideerimisel tekkida. Kui sa ei leia vastust end huvitavale teemale, võta meiega julgelt ühendust!

 • Millised ametikohad Prismas on?

  Prismas saab töötada kauplustes ja kontori poolel erinevates osakondades. Ootame tööle nii varasema kogemusega spetsialiste kui ka inimesi teistest valdkondadest või üldse esimest töökohta otsivaid noori. Täpsemate ametikirjeldustega saad tutvuda siin lehel üleval pool Prisma kaupluse ametikohtade kirjelduste all.

 • Kuidas käib Prismasse tööle kandideerimine?

  Prismasse kandideerimine on lihtne – kui leiad end huvitava tööpakkumise, siis

  • vajuta töökuulutuse juures olevale nupule KANDIDEERI
  • sisesta oma andmed
  • saad kirjaliku kinnituse, kui taotlus on meieni jõudnud
  • sobivate kandidaatidega võetakse ühendust või saadetakse vastus e-kirja teel.
 • Kuidas ma peaks vestluseks valmistuma?
  • mida sa tead meie ettevõttest?
  • mõtle läbi küsimused, mida tahad meilt küsida
  • uuri ametikoha kohta millele kandideerid
  • mõtle läbi oma tugevused, miks sina oleksid sellele kohale parim kandidaat

  Tööintervjuule tulles võta kaasa hea tuju!

 • Milline on Prisma kauplustes tööaeg?

  Tööaeg sõltub valitud ametikohast. Töö kauplustes on graafikujärgne, vahetused on nii hommikused kui ka õhtused. Soovi korral on võimalus töötada ka öösiti.

  Töötada saab nii täis- kui osalise tööajaga.

 • Kui suur on töötasu?

  Kaupluses töötades on tunnipalga arvestus, kuhu lisanduvad erinevad lisatasud (õhtu- ja nädalavahetuse lisa, tulemustest sõltuv lisa).

  Oma palka saad sa ise mõjutada, tule räägime sellest lähemalt töövestlusel!

 • Võta meiega ühendust

  Prisma kontor asub Tallinnas, Lasnamäel aadressil Mustakivi tee 17