Tule Prismasse tööle

Prisma on rahvusvaheline toidu- ja tööstuskaupade jaekett, mille kauplused on nagu kaubamajad – klient saab siit kõik eluks vajaliku ja veel püsivalt soodsate hindadega! Meil on avar ostukeskkond, 24h avatud kauplused, püsivalt soodsad hinnad ja eriline tootevalik.

Täna töötab Prisma Peremarket ASis pea 900 inimest, kellest paljud on töötanud meil üle 5 aasta. Prismal on Tallinnas viis suurt hüpermarketit ja supermarketid Vanalinnas, Harkujärvel Roos, Tiskres, Raplas ja Maardus. Tartus on kaks ja Narvas üks suur Prisma hüpermarket ning lähiaastatel on plaan poode veel avada!

Tule ka prismalaseks, et saaksime üheskoos Eesti inimeste elu paremaks muuta!

Tutvu vabade töökohtadega

Miks on Prismas äge töötada?

Meil on hea töökeskkond ja arenguvõimalused, skandinaavialik töökultuur ja lahe seltskond. Paindlik töögraafik ja mõnusad boonused ootavad sind!

 

 • Arenguvõimalused

  Meil saab teha kiiret karjääri! Meie juures saad vastavalt oskuste arendamisele ka oma palka suurendada.

 • Boonused

  Tervisetoetused, tähtsate sündmuste meelespidamised ja mitmed muud kasulikud boonused.

 • Tervise hoidmise võimalused

  Prismal on töötajatele väga mitmekülgne terviseedenduse programm ja võimalused sportimise kompenseerimiseks.

 • Paindlikkus

  Võimalus on töötada nii täisajaga, kui lühemates vahetustes, ka näiteks kooli kõrvalt.

 • Palju hüvesid

  Tasuta tööjalanõud, vajadusel tööajast tasuta keeleõpe, mõnus seltskond ja sisemine sotsiaalmeedia omavaheliseks mugavaks suhtlemiseks.

Miks sa peaksid just Prismas töötama?

Prismas töötades saad tuttavaks kaubandusega, mis annab väga hea kogemuse kogu karjääriks. Töö Prismas on vaheldusrikas, kolleegid toredad ja töögraafik paindlik. Lisaks saab soovi korral oma karjääri mitmekesistada erinevates ametites nii kaupluses kui ka tugiüksuses.

Prisma hoolib oma töötajatest ja jälgib pidevalt, et kõigil siin töötavatel aga ka Prismasse kandideerivatel inimestel oleks võrdsed võimalused meile tööle tulla. Mitmekesisus on meie töökollektiivi iseloomustamiseks väga sobiv sõna, kuna meie hulgas on nii noori kui vanemaid, nii naisi kui mehi, nii kogenuid, kui ka alles karjääri alustavaid inimesi. Prismas töötab inimesi üle 10 erinevast riigist ja kultuurist – oleme oma töötajate üle uhked, sest erinevused rikastavad meid kõiki!

Paindlikkus on Prismas töötamisel võtmesõna

Kuidas olla edukas, kui ettevõte on nagu laev majanduse tormisel merel, …

Loe edasi

Jaekaubandus on noorte seas üha populaarsem suvine tööamps

Suvetöötajaid vajatakse teenindussektoris erinevatele positsioonidele, kuid tihtipeale on noorte esimeseks eelistuseks …

Loe edasi

Prisma kutsub Sind tööle - värbamisreklaamid!

Prisma Youtube kanal

Prisma kaupluse töökohtade ametikirjeldused

 • Klienditeenindaja
  Klienditeenindaja tööülesanne Prismas on osata kaupluses kõiki lihtsamaid teeninduse ja kaupadega seonduvaid töid. Klienditeenindajad töötavad nii kassas kui müügisaalis aidates Prisma kliente nii kaupade leidmisel kui ka vastutades müügisaali korrasoleku eest, pannes kaupa välja ja jälgides ka kaupade saadavust ning kadu. Prisma klienditeenindaja töö on lihtne, tempokas ja hea viis kaubanduse tundmaõppimiseks!
 • Tiimijuht
  Tiimijuhi töö on oma osakonna töö koordineerimine ja selle töö tulemuste eest vastutamine. Peale kõigi tavapäraste tööprotsesside valdamist, jälgib ja analüüsib tiimijuht ka vajalikke tulemusraporteid, korrigeerib vajadusel kaupade saldosid, kontrollib ja analüüsib sortimendi teostust ja kaupade saadavust, lahendab pretensioone, tagab uute töötajate väljaõppe ning teostab pidevalt kaupade kvaliteedi kontrolli. Prisma tiimijuhi töö on põnev, vaheldusrikas ja annab palju arenemisvõimalusi!
 • ePrisma komplekteerija
  ePrisma komplekteerija tööks on Prisma e-poe tellimuste komplekteerimine, pakendamine, markeerimine ja väljastamine. Komplekteerija on teenindaja, kes suhtleb klientide ja kulleritega, et lahendada tellimustega seotud küsimusi. E-poe töös on peamiseks töövahendiks tahvelarvuti ja eelduseks hea suhtlemisoskus, täpsus ja kiirus asjaajamisel. ePrisma komplekteerija töötab vajadusel ja peale oskustaseme tõstmist ka kaupluse müügisaalis ja kassas. Võimalusel abistab komplekteerija kauplust klienditeeninduses ja toodete väljapanekuid tehes.
 • Foodmarket teenindaja
  Foodmarket on Prisma lahtise toidu lett, kust lisaks kohapeal valmistatud pitsadele ja suitsukalale leiab rikkaliku valiku värsket kala ja liha, valmistoitu, tapasid ja grilltooteid. Foodmarket teenindaja on tähelepanelik, positiivne, julge, naudib suhtlemist ja tunneb müügilolevaid tooteid niihästi, et oskab neid klientidele tutvustada ja soovitada. Teenindaja aitab oma tööga kasvatada Foodmarketi toodete müüki. Vajadusel töötab Foodmarket teenindaja nii kassas kui müügisaalis pannes kaupa välja ja hoolitsedes müügisaali korrasoleku eest.
 • Laospetsialist
  Laospetsialist vastutab Prisma kaupluses kohapeal kaupade vastuvõtu ja müügiks ettevalmistamise eest. Ta vastutab lao korrashoiu eest ja tegeleb nii kauba kvaliteedi kontrollimise, töötajate juhendamise ja ka prügi majandamisega. Laospetsialist on täpne ja korrektne, oskab hoida oma vastutusalas kontrolli ja tagada ka lao turvalisust. Vajadusel aitab laospetsialist ka müügisaali töötajaid.

Korduma kippuvad küsimused

Siin on enamlevinud küsimused, mis võivad Prismasse kandideerimisel tekkida. Kui sa ei leia vastust end huvitavale teemale, võta meiega julgelt ühendust!

 • Millised ametikohad Prismas on?

  Prismas saab töötada kauplustes ja kontori poolel erinevates osakondades. Ootame tööle nii varasema kogemusega spetsialiste kui ka inimesi teistest valdkondadest või üldse esimest töökohta otsivaid noori. Täpsemate ametikirjeldustega saad tutvuda siin lehel üleval pool Prisma kaupluse ametikohtade kirjelduste all.

 • Kuidas käib Prismasse tööle kandideerimine?

  Prismasse kandideerimine on lihtne – kui leiad end huvitava tööpakkumise, siis

  • vajuta töökuulutuse juures olevale nupule KANDIDEERI
  • sisesta oma andmed
  • saad kirjaliku kinnituse, kui taotlus on meieni jõudnud
  • sobivate kandidaatidega võetakse ühendust või saadetakse vastus e-kirja teel.
 • Kuidas ma peaks vestluseks valmistuma?
  • mida sa tead meie ettevõttest?
  • mõtle läbi küsimused, mida tahad meilt küsida
  • uuri ametikoha kohta millele kandideerid
  • mõtle läbi oma tugevused, miks sina oleksid sellele kohale parim kandidaat

  Tööintervjuule tulles võta kaasa hea tuju!

 • Milline on Prisma kauplustes tööaeg?

  Tööaeg sõltub valitud ametikohast. Töö kauplustes on graafikujärgne, vahetused on nii hommikused kui ka õhtused. Soovi korral on võimalus töötada ka öösiti.

  Töötada saab nii täis- kui osalise tööajaga.

 • Kui suur on töötasu?

  Kaupluses töötades on tunnipalga arvestus, kuhu lisanduvad erinevad lisatasud (õhtu- ja nädalavahetuse lisa, tulemustest sõltuv lisa).

  Oma palka saad sa ise mõjutada, tule räägime sellest lähemalt töövestlusel!

Võta meiega ühendust

Prisma kontor asub Tallinnas, Lasnamäel aadressil Mustakivi tee 17