Töö Prismas

Prisma on rahvusvaheline toidu- ja tööstuskaupade jaekett, mille kauplused on nagu kaubamajad – klient saab siit kõik eluks vajaliku ja veel püsivalt soodsate hindadega!

Prisma on Eestis oma turuosa järgi suuruselt viiendal kohal ja eristub väga avara ostukeskkonna, 24h avatud kaupluste, püsivalt soodsate hindade ja erilise tootevaliku poolest. Meil on palju erilisi tooteid, mida saame heade hindadega müüa oma S-Gruppi kuulumise tõttu.

Täna töötab Prisma Peremarket ASis pea 800 inimest, kellest paljud on töötanud meil üle 5 aasta. Prismal on Tallinnas viis suurt hüpermarketit ja supermarketid Vanalinnas, Linnamäel ja Tiskres. Tartus on kaks ja Narvas üks suur Prisma hüpermarket ning lähiaastatel on plaan poode veel avada!

Tule liitu ka meie toreda töötajaskonnaga, et koos Prismas Eesti inimeste elu paremaks muuta!

Tutvu vabade töökohtadega

Töötajale pakume

Meile on oluline pakkuda head töökeskkonda ja arenguvõimalusi, selleks toetame igaüht regulaarseid arenguvestlusi pidades ja inimeste töörahulolu pidevalt mõõtes.

 • Arenguvõimalusi

  Meil saab teha kiiret karjääri!

 • Püsivat ostusoodustust

  Prisma töötajad ostavad alati soodsamalt!

 • Tervise hoidmise võimalusi

  Prismal on töötajatele väga mitmekülgne terviseedenduse programm!

 • Tööjalatsite hüvitamist

  Prisma tagab, et sul on mugav ja turvaline!

 • Tasuta keeleõpet tööajast

  Korraldame vajadusel eesti, vene, inglise ja soome keeletunde!

Miks sa peaksid just Prismas töötama?

Prismas töötades saad tuttavaks kaubandusega, mis annab väga hea kogemuse kogu karjääriks. Töö Prismas on vaheldusrikas, kolleegid toredad ja töögraafik paindlik. Lisaks saab soovi korral oma karjääri mitmekesistada erinevates ametites nii kaupluses kui ka tugiüksuses.

Prisma hoolib oma töötajatest ja jälgib pidevalt, et kõigil siin töötavatel aga ka Prismasse kandideerivatel inimestel oleks võrdsed võimalused meile tööle tulla. Mitmekesisus on meie töökollektiivi iseloomustamiseks väga sobiv sõna, kuna meie hulgas on nii noori kui vanemaid, nii naisi kui mehi, nii kogenuid, kui ka alles karjääri alustavaid inimesi. Prismas töötab inimesi üle 10 erinevast riigist ja kultuurist – oleme oma töötajate üle uhked, sest erinevused rikastavad meid kõiki!

Prisma tööpakkumine võib muuta sinu elu!

Oma kogemusi jagab Prisma tiimijuht Iris: “Paljudel meist on teinekord tekkinud …

Loe edasi

Koolipingist Prismasse tööle ja kiire areng tiimijuhiks

Konstantin kandideeris Prismasse tööle keskkooli viimases klassis, soovides töötada õhtuti ja …

Loe edasi

Prisma kaupluse ametikohad

 • Müüja-kassiir
  Müüja-kassiiri tööülesanne Prismas on osata kaupluses kõiki lihtsamaid teeninduse ja kaupadega seonduvaid töid. Müüja- kassiirid töötavad nii kassas kui müügisaalis aidates Prisma kliente nii kaupade leidmisel kui ka vastutades müügisaali korrasoleku eest, pannes kaupa välja ja jälgides ka kaupade saadavust ning kadu. Prisma müüja-kassiiri töö on lihtne, tempokas ja hea viis kaubanduse tundmaõppimiseks!
 • Tiimijuht
  Tiimijuhi töö on oma osakonna töö koordineerimine ja selle töö tulemuste eest vastutamine. Peale kõigi tavapäraste tööprotsesside valdamist, jälgib ja analüüsib tiimijuht ka vajalikke tulemusraporteid, korrigeerib vajadusel kaupade saldosid, kontrollib ja analüüsib sortimendi teostust ja kaupade saadavust, lahendab pretensioone, tagab uute töötajate väljaõppe ning teostab pidevalt kaupade kvaliteedi kontrolli. Prisma tiimijuhi töö on põnev, vaheldusrikas ja annab palju arenemisvõimalusi!

Korduma kippuvad küsimused

Siin on enamlevinud küsimused, mis võivad Prismasse kandideerimisel tekkida. Kui sa ei leia vastust end huvitavale teemale, võta meiega julgelt ühendust!

 • Millised ametikohad Prismas on?

  Prismas saab töötada kauplustes ja kontori poolel erinevates osakondades. Ootame tööle nii varasema kogemusega spetsialiste kui ka inimesi teistest valdkondadest või üldse esimest töökohta otsivaid noori. Täpsemate ametikirjeldustega saad tutvuda siin lehel üleval pool Prisma kaupluse ametikohtade kirjelduste all.

 • Kuidas käib Prismasse tööle kandideerimine?

  Prismasse kandideerimine on lihtne – kui leiad end huvitava tööpakkumise, siis

  • vajuta töökuulutuse juures olevale nupule KANDIDEERI
  • sisesta oma andmed
  • saad kirjaliku kinnituse, kui taotlus on meieni jõudnud
  • sobivate kandidaatidega võetakse ühendust või saadetakse vastus e-kirja teel.
 • Kuidas ma peaks vestluseks valmistuma?
  • mida sa tead meie ettevõttest?
  • mõtle läbi küsimused, mida tahad meilt küsida
  • uuri ametikoha kohta millele kandideerid
  • mõtle läbi oma tugevused, miks sina oleksid sellele kohale parim kandidaat

  Tööintervjuule tulles võta kaasa hea tuju!

 • Milline on Prisma kauplustes tööaeg?

  Tööaeg sõltub valitud ametikohast. Töö kauplustes on graafikujärgne, vahetused on nii hommikused kui ka õhtused. Soovi korral on võimalus töötada ka öösiti.

  Töötada saab nii täis- kui osalise tööajaga.

 • Kui suur on töötasu?

  Kaupluses töötades on tunnipalga arvestus, kuhu lisanduvad erinevad lisatasud (õhtu- ja nädalavahetuse lisa, tulemustest sõltuv lisa).

  Oma palka saad sa ise mõjutada, tule räägime sellest lähemalt töövestlusel!

 • Võta meiega ühendust

  Prisma kontor asub Tallinnas, Lasnamäel aadressil Mustakivi tee 17